1. Kartais ne pro šalį išsinuomoti butą – jame galima jaustis laisviau, nereikia taikytis prie nustatyto maitinimo grafiko ir jūsų ramybės netrikdo kambarių tvarkytojos.
  2. Prieš išvykdami, visada pasitikrinkite savo viešbučio rezervaciją, kad, atvykus į viešbutį, netektų susidurti su nemaloniomis staigmenomis.
  3. Jei atvykstate neužsisakę viešbučio, iš karto nemokėkite pirmos jums pasiūlytos kainos.  Pasidomėkite, gal yra koks pigesnis variantas, nei jums siūloma.  Nustebsite, kaip kartais gali sumažėti kaina, ypač nedideliame viešbutyje. Jeigu ieškote komercinės „nakvynės ir pusryčių“ paslaugos viešbučių užsakymo svetainėje, geriau į tokios paslaugos teikėjus kreipkitės tiesiogiai telefonu / el. paštu, jei norite gauti pigesnes paslaugas (jei kreipsitės tokiu būdu, šių paslaugų teikėjams nereikės mokėti komisinių mokesčių interneto svetainei).
  4. Neignoruokite nakvynės namų (bendrabučių), nes juose įprastai būna švaru ir siūlomi tokie pat patogumai, kaip viešbučiuose. Norėdami sutaupyti, išbandykite CouchSurfing – tai puiki galimybė greitai gauti nakvynę!
  5. Jei keliaujate po šalį, pasiteiraukite savo viešbučio (jeigu jis jums patinka!), ką jis gali rekomenduoti toje vietovėje, į kurią vykstate, ar net užsakyti ten jums kambarį.

PALIKTI KOMENTARĄ