Pagalba sausiems plaukams ir riebiai galvos odai

0
203
Sausi plaukai

Viena iš didžiausių kasdienės kūno priežiūros problemų – sausi plaukai ir riebi galvos oda. Tai sukelia sunkumų renkantis plaukų puoselėjimo režimą ir priemones. Vis dėlto, keli patarimai gali padėti.

Svarbiausia ir akivaizdžiausia – būtina pasirinkti skirtingas priemones tiek vienai, tiek ir kitai problemai. Turint itin riebią galvos odą, reikia naudoti specialų šampūną, reguliuojantį natūralią sebumo gamybą. Tą pačią funkciją įprastai atlieka ir purinamieji, apimtį didinantys šampūnai. Šiuo atveju, siekiant neišsausinti plaukų, rekomenduojama priemonę tepti tik ant jų šaknų.

Dar viena procedūra, kurią patariama atlikti, norint turėti spindinčius plaukus ir sveiką galvos odą – pilingas. Tai atlikti padės specialūs šampūnai, šalinantys negyvas galvos odos ląsteles. Tokia procedūra itin veiksminga ir naudinga tiems, kurie kenčia nuo pleiskanų ar nori paspartinti plaukų augimą.

Itin sausius plaukus išgelbėti gali tik specializuotos priemonės – maitinančios ir drėkinančios kaukės, nenuplaunami kondicionieriai bei aliejukai, užtikrinantys sveiką plaukų galiukų išvaizdą. Tepdami šias priemones koncentruokitės į plaukų apačią ir vidurį – jokiais būdais netepkite jų ant plaukų šaknų, nes tai pirmas žingsnis link sukritusių ir riebaluotų plaukų, neatsižvelgiant į tai, kada juos tvarkėte.

Jeigu plaukai itin pažeisti karštų formavimo priemonių, saulės ar karščio, kuriam laikui galima atsisakyti kondicionieriaus ir naudoti maitinančią plaukų kaukę, kuri yra labiau koncentruota. Plaukų būklei pasitaisius, grįžkite į įprastą režimą – kondicionierių naudokite kiekvieno plovimo metu, o kaukę – kartą per savaitę.

PALIKTI KOMENTARĄ