Iki šiol manėte, kad sukurti tinkamą namų interjerą gali tik šios srities specialistai? Laimei, galima rasti labai daug naudingų patarimų, kurie visą tai padeda padaryti savo rankomis.

  • Interjero dizaino specialistai rekomenduoja apsiriboti nedaugiau kaip šešiomis pagalvėmis ant savo miegamojo lovos – dvejomis pailgomis ir 2-4 standartinio dydžio kvadratinėmis pagalvėmis. Tačiau tos nedidelės, pūstos ir pūkuotos pagalvėlės, išmėtytos per visą lovą, tikrai nėra tinkamas pasirinkimas – kam apsikrauti papildomomis pagalvėmis, kurias lipdami į lovą turėsite numesti į šalį?

Pagalvės

  • Valgomojo kilimas turėtų būti išsikišęs mažiausiai 1 m. už stalo krašto. Tai reiškia, kad kėdės visuomet turėtų stovėti ant kilimo.

Valgomasis

  • Jei kabinate užuolaidas ar renkatės žaliuzes – pakelkite jas iki pat lubų. Tokiu atveju kambarys atrodys aukštesnis.

Užuolaidos

  • Pastebima, kad nemaža dalis žmonių savo namuose turi daug antikvarinių daiktų, kurių visiškai nenaudoja. Tačiau porcelianinės ar krištolinės vazos ir panašaus tipo antikvariniai daiktai gali būti prikelti naujam gyvenimui, pastaruosius pasitelkiant pakankamai neįprastose vietose, pvz., vazą galima paversti pieštukine, o iš krištolo pagamintame inde sudėti savo makiažo priemones.

Antikvariniai daiktai

PALIKTI KOMENTARĄ